Česká ortodontická společnost a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X

Elektronické vydání časopisu Ortodoncie

Vzhledem k tomu, že většina medicínských periodik je nyní publikována v tištěné i on-line elektronické verzi, je takto publikován i časopis Ortodoncie. Nároky na elektronické vydání jsou stejné, jako u vydání tištěného. Všechna doporučení a požadavky, které jsou kladeny na verzi tištěnou, jsou vyžadovány také u verze elektronické. Elektronická verze časopisu je veřejně dostupná, bez jakýchkoliv omezení. Obsah je dostupný ihned po zveřejnění.

Na webových stránkách časopisu je zveřejněno vše, co se týká těchto pravidel. Dále jsou zveřejněna jména, pozice a případný střet zájmů u členů redakční rady, u autorů i u přispěvatelů časopisu. Webové stránky také obsahují veškeré dokumenty a informace, které se týkají časopisu. Časopis Ortodoncie je vlastněn Českou ortodontickou společností. Česká ortodontická společnost není ve spojení s financováním výzkumu či sponzoringem u jednotlivých článků.

Z webových stránek časopisu nejsou umožněny žádné placené odkazy na jiné webové stránky. Všechny případné odkazy jsou provozovány bezplatně, s cílem zajistit rychlé spojení k informacím, které provozovatel webových stránek považuje za relevantní. Kdyby přece jen došlo k použití placených odkazů, bude na to uživatel jasně upozorněn. V elektronické verzi časopisu (stejně jako v tištěné verzi), je také jasně oddělena reklama a komerční sdělení od sdělení odborných. Všechny reklamy a komerční sdělení jsou označena.

V archivu článků a verzí časopisu nejsou prováděny žádné změny, pokud to není nezbytně nutné. V tom případě jsou tyto změny vyznačeny spolu s vysvětlením, proč k těmto změnám došlo, a uživatelé jsou na ně upozorněni. A to jednak na webových stránkách časopisu, ale také v následujícím vydání časopisu.

Archivace článků a časopisu je prováděna při jakýchkoliv změnách. Archivace je provedena na dvě nezávislá média. Přístup k článkům a časopisu je veřejný a obsah je dostupný ihned po zveřejnění.

PARTNEŘI

© Česká ortodontická společnost 2024 | Nastavení cookies